
MITSUBISHI FUSO CANTER Used, for sale
| Stock ID: | GT - 123563 |
|---|---|
| Maker: | MITSUBISHI FUSO |
| Model: | CANTER |
| BaseType: | Used |
| Grade: | unknown |
| Type: | U-FE648E |
| Year: | 1994 |
| SpecificationNo: | |
| ClassificationNo: | |
| Displacement: | 4560 |
| EngineType: | 4D35 |
| Fuel: | Diesel |
| Mileage: | 473199km |
| Color: | White |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | MT |
| Capacity: | 3 |
| MainDamage: | |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | |
| ShiftLever: | |
| RadiatorCondenser: | |
| TransmissionOilPan: | |
| OilPan: |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 7,170Yen |
| Length: | 608 cm |
| Width: | 208 cm |
| Height: | 224 cm |
| MaximumLoadingWeight: | 3500 kg |
| UnitWeight: | 3190 kg |
| GrossUnitWeight: | 6855 kg |
Current Price
1,010,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 

















































