
MITSUBISHI FUSO SUPER GREAT Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 124184 |
|---|---|
| Maker: | MITSUBISHI FUSO |
| Model: | SUPER GREAT |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | unknown |
| Type: | KL-FV50MJXD |
| Year: | 2001 |
| SpecificationNo: | |
| ClassificationNo: | |
| Displacement: | 21200 |
| EngineType: | 8M21 |
| Fuel: | Diesel |
| Mileage: | 809188km |
| Color: | Navy Blue |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | MT |
| Capacity: | 2 |
| MainDamage: | Suspension,Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Front |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Immovable |
| RadiatorCondenser: | Broken |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | NG, OIL-LEAKING |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 13,990Yen |
| Length: | 823 cm |
| Width: | 249 cm |
| Height: | 290 cm |
| MaximumLoadingWeight: | 10600 kg |
| UnitWeight: | 9240 kg |
| GrossUnitWeight: | 19950 kg |
Current Price
372,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 



















































