
MITSUBISHI LANCER CARGO Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 124227 |
|---|---|
| Maker: | MITSUBISHI |
| Model: | LANCER CARGO |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | 16M |
| Type: | DBF-CVZNY12 |
| Year: | 2016 |
| SpecificationNo: | 16212 |
| ClassificationNo: | 4 |
| Displacement: | 1600 |
| EngineType: | HR16 |
| Fuel: | Gasoline |
| Mileage: | 385515km |
| Color: | Silver |
| DriveSystem: | 4WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 2 |
| MainDamage: | Other Factor(s) |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | - |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 11,770Yen |
| Length: | 439 cm |
| Width: | 169 cm |
| Height: | 154 cm |
| MaximumLoadingWeight: | 400 kg |
| UnitWeight: | 1270 kg |
| GrossUnitWeight: | 1780 kg |
Current Price
50,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 































