
MERCEDES BENZ S600L Used, for sale
| Stock ID: | GT - 124346 |
|---|---|
| Maker: | MERCEDES BENZ |
| Model: | S600L |
| BaseType: | Used |
| Grade: | unknown |
| Type: | E-140057 |
| Year: | 1997 |
| SpecificationNo: | 06969 |
| ClassificationNo: | 0527 |
| Displacement: | 5980 |
| EngineType: | 120 |
| Fuel: | Gasoline |
| Mileage: | 48684km |
| Color: | Black |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | |
| ShiftLever: | |
| RadiatorCondenser: | |
| TransmissionOilPan: | |
| OilPan: |
| DueinDate: | - |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 20,640Yen |
| Length: | 522 cm |
| Width: | 188 cm |
| Height: | 149 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | - |
| GrossUnitWeight: | - |
Current Price
2,000,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 









































