
TOYOTA HILUX SURF Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 124507 |
|---|---|
| Maker: | TOYOTA |
| Model: | HILUX SURF |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | SSR-X STANDARD BODY |
| Type: | Y-KZN130W |
| Year: | 1993 |
| SpecificationNo: | 07327 |
| ClassificationNo: | 0143 |
| Displacement: | 2980 |
| EngineType: | 1KZ |
| Fuel: | Diesel |
| Mileage: | 120190km |
| Color: | Green |
| DriveSystem: | 4WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Other Factor(s) |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 9,100Yen |
| Length: | 479 cm |
| Width: | 179 cm |
| Height: | 178 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 1910 kg |
| GrossUnitWeight: | 2185 kg |
Current Price
425,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 













































