
LEXUS GS Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 124593 |
|---|---|
| Maker: | LEXUS |
| Model: | GS |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | GS450H VERSION L |
| Type: | DAA-GWS191 |
| Year: | 2006 |
| SpecificationNo: | 15294 |
| ClassificationNo: | 3 |
| Displacement: | 3500 |
| EngineType: | 2GR-1KM |
| Fuel: | hybrid |
| Mileage: | unknown |
| Color: | Silver |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Electric Equipment,Other Factor(s) |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Immovable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 17,200Yen |
| Length: | 485 cm |
| Width: | 182 cm |
| Height: | 142 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 1890 kg |
| GrossUnitWeight: | 2165 kg |
Current Price
276,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 








































