
FIAT 500X Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 124731 |
|---|---|
| Maker: | FIAT |
| Model: | 500X |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | unknown |
| Type: | 3BA-33413PM |
| Year: | 2020 |
| SpecificationNo: | 19405 |
| ClassificationNo: | 3 |
| Displacement: | 1300 |
| EngineType: | 55282328 |
| Fuel: | Gasoline |
| Mileage: | 69355km |
| Color: | Grey |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Suspension,Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Front |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | Bent |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 15,100Yen |
| Length: | 428 cm |
| Width: | 179 cm |
| Height: | 161 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 1440 kg |
| GrossUnitWeight: | 1715 kg |
Current Price
170,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 








































