
KOMATSU GRADER Used, for sale
| Stock ID: | GT - 125604 |
|---|---|
| Maker: | KOMATSU |
| Model: | GRADER |
| BaseType: | Used |
| Grade: | 売却会専用 |
| Type: | GD313H |
| Year: | |
| SpecificationNo: | |
| ClassificationNo: | |
| Displacement: | 0 |
| EngineType: | - |
| Fuel: | Diesel |
| Mileage: | 7896hour |
| Color: | Other |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 0 |
| MainDamage: | |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | |
| ShiftLever: | |
| RadiatorCondenser: | |
| TransmissionOilPan: | |
| OilPan: |
| DueinDate: | - |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | None |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | - |
| Length: | 999 cm |
| Width: | 999 cm |
| Height: | 999 cm |
| MaximumLoadingWeight: | 999 kg |
| UnitWeight: | 999 kg |
| GrossUnitWeight: | 999 kg |
Current Price
630,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 




































