
BMW X7 Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 125762 |
|---|---|
| Maker: | BMW |
| Model: | X7 |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | M60i Xdrive |
| Type: | 3AA-32EM44 |
| Year: | 2022 |
| SpecificationNo: | 20550 |
| ClassificationNo: | 0002 |
| Displacement: | 4390 |
| EngineType: | S68B44A-PA0001N0 |
| Fuel: | hybrid |
| Mileage: | 27248km |
| Color: | Black |
| DriveSystem: | 4WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 7 |
| MainDamage: | Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Front,Rear,Right |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Immovable |
| RadiatorCondenser: | Broken |
| TransmissionOilPan: | NG, OIL-LEAKING |
| OilPan: | NG, OIL-LEAKING |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 28,880Yen |
| Length: | 517 cm |
| Width: | 200 cm |
| Height: | 183 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | - |
| GrossUnitWeight: | - |
Current Price
3,380,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 










































