
TOYOTA ESTIMA T Used, for sale
| Stock ID: | GT - 125904 |
|---|---|
| Maker: | TOYOTA |
| Model: | ESTIMA T |
| BaseType: | Used |
| Grade: | AERAS G EDITION NAVI SPETCIAL |
| Type: | TA-ACR30W |
| Year: | 2003 |
| SpecificationNo: | 10925 |
| ClassificationNo: | 0049 |
| Displacement: | 2360 |
| EngineType: | 2AZ |
| Fuel: | Gasoline |
| Mileage: | 158318km |
| Color: | Pearl |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 7 |
| MainDamage: | |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | |
| ShiftLever: | |
| RadiatorCondenser: | |
| TransmissionOilPan: | |
| OilPan: |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 13,660Yen |
| Length: | 477 cm |
| Width: | 179 cm |
| Height: | 177 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | - |
| GrossUnitWeight: | - |
Current Price
158,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 































