
LEXUS LS Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 130151 |
|---|---|
| Maker: | LEXUS |
| Model: | LS |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | LS500H VERSION L |
| Type: | DAA-GVF50 |
| Year: | 2017 |
| SpecificationNo: | 18707 |
| ClassificationNo: | 25 |
| Displacement: | 3500 |
| EngineType: | 8GR-2NM |
| Fuel: | hybrid |
| Mileage: | 117049km |
| Color: | Navy Blue |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Suspension,Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Front |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | Bent |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 15,780Yen |
| Length: | 523 cm |
| Width: | 190 cm |
| Height: | 145 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 2300 kg |
| GrossUnitWeight: | 2575 kg |
Current Price
1,382,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 



















































