
NISSAN ARIYA Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 130177 |
|---|---|
| Maker: | NISSAN |
| Model: | ARIYA |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | NISMO B9 e-4ORCE |
| Type: | ZAA-SNFE0 |
| Year: | 2025 |
| SpecificationNo: | |
| ClassificationNo: | |
| Displacement: | 0 |
| EngineType: | AM67-AM67 |
| Fuel: | Electric |
| Mileage: | 9543km |
| Color: | Pearl |
| DriveSystem: | 4WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Suspension,Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Right |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Immovable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | NG, OIL-NOT LEAKING |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 11,960Yen |
| Length: | 465 cm |
| Width: | 185 cm |
| Height: | 165 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 2240 kg |
| GrossUnitWeight: | 2515 kg |
Current Price
1,000,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 



















































