
TOYOTA VELLFIRE HYBRID Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 130472 |
|---|---|
| Maker: | TOYOTA |
| Model: | VELLFIRE HYBRID |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | Z PREMIER |
| Type: | 6AA-AAHH40W |
| Year: | 2024 |
| SpecificationNo: | 20714 |
| ClassificationNo: | 0049 |
| Displacement: | 2480 |
| EngineType: | A25A-5NM |
| Fuel: | hybrid |
| Mileage: | 20883km |
| Color: | Black |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 7 |
| MainDamage: | Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Front |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Immovable |
| RadiatorCondenser: | Broken |
| TransmissionOilPan: | NG, OIL-NOT LEAKING |
| OilPan: | NG, OIL-LEAKING |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 18,950Yen |
| Length: | 499 cm |
| Width: | 185 cm |
| Height: | 194 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 2210 kg |
| GrossUnitWeight: | 2595 kg |
Current Price
3,195,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 




































