
JEEP Renegade Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 136410 |
|---|---|
| Maker: | JEEP |
| Model: | Renegade |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | unknown |
| Type: | 3LA-BV13 |
| Year: | 2022 |
| SpecificationNo: | 20280 |
| ClassificationNo: | 0001 |
| Displacement: | 1330 |
| EngineType: | 46337540-T-46347218 |
| Fuel: | hybrid |
| Mileage: | 14868km |
| Color: | Black |
| DriveSystem: | 4WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Left |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | Bent |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 17,850Yen |
| Length: | 425 cm |
| Width: | 180 cm |
| Height: | 169 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 1790 kg |
| GrossUnitWeight: | 2065 kg |
Current Price
372,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 










































