
TOYOTA ALPHARD G Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 136903 |
|---|---|
| Maker: | TOYOTA |
| Model: | ALPHARD G |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | MZ SIDE LIFT UP SEAT |
| Type: | TA-MNH15W |
| Year: | 2007 |
| SpecificationNo: | 11393 |
| ClassificationNo: | 731 |
| Displacement: | 3000 |
| EngineType: | 1MZ |
| Fuel: | Gasoline |
| Mileage: | 64313km |
| Color: | Pearl |
| DriveSystem: | 4WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 8 |
| MainDamage: | Other Factor(s),Long Time Abandoned Vehicle |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | NG, OIL-NOT LEAKING |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 14,480Yen |
| Length: | 484 cm |
| Width: | 180 cm |
| Height: | 193 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 1990 kg |
| GrossUnitWeight: | 2430 kg |
Current Price
100,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 
















































