
BMW i5 Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 137538 |
|---|---|
| Maker: | BMW |
| Model: | i5 |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | eDrive40 M Sports |
| Type: | ZAA-32FK45 |
| Year: | 2024 |
| SpecificationNo: | 20842 |
| ClassificationNo: | 1002 |
| Displacement: | 0 |
| EngineType: | HA0001N0 |
| Fuel: | Electric |
| Mileage: | 21356km |
| Color: | White |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | AT |
| Capacity: | 5 |
| MainDamage: | Damaged |
|---|---|
| AreaDamage: | Front |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | 03/2027 |
| RecyclingFee: | 19,630Yen |
| Length: | 506 cm |
| Width: | 190 cm |
| Height: | 151 cm |
| MaximumLoadingWeight: | - |
| UnitWeight: | 2200 kg |
| GrossUnitWeight: | 2475 kg |
Current Price
2,565,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 
















































