
TOYOTA TOYOACE Damaged, for sale
| Stock ID: | GT - 138713 |
|---|---|
| Maker: | TOYOTA |
| Model: | TOYOACE |
| BaseType: | Damaged |
| Grade: | unknown |
| Type: | N-LY60 |
| Year: | 1985 |
| SpecificationNo: | 5251 |
| ClassificationNo: | 41 |
| Displacement: | 2400 |
| EngineType: | 2L |
| Fuel: | Diesel |
| Mileage: | 76829km |
| Color: | Blue |
| DriveSystem: | 2WD |
| Transmission: | MT |
| Capacity: | 3 |
| MainDamage: | Other Factor(s) |
|---|---|
| AreaDamage: | |
| DriveCondition: | Not Rolling |
| ShiftLever: | Movable |
| RadiatorCondenser: | - |
| TransmissionOilPan: | - |
| OilPan: | - |
| DueinDate: | Goods receipt |
|---|---|
| EstimatedArrivalDate: | - |
| DeRegistrationCertificate: | Available |
| InspectionPeriod: | |
| RecyclingFee: | 4,640Yen |
| Length: | 469 cm |
| Width: | 169 cm |
| Height: | 194 cm |
| MaximumLoadingWeight: | 1500 kg |
| UnitWeight: | 1450 kg |
| GrossUnitWeight: | 3115 kg |
Current Price
322,000 JPY
Contact us to order this vehicle
Call to negotiate price: +81 9022240850
Join us today and let us benefit from a fruitful collaboration in the export of Cars! REGISTER FOR FREE >>
© 2026 gLOBAL tRADING CO., LTD.
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
All rights reserved Web Design by Dokolink.com
New user? 
















































